5 Ayda % 11.200 Artan Bu Coin, İlk 10’a Doğru Koşuyor

Bir zamanlar gözden kaçan bir altcoin, kripto paralar arasında ilk 10’a girdikten sonra 2021’de manşetlere çıkıyor.

2021’in başında, Ethereum tabanlı varlık Polygon (MATIC) 0,019 dolarlık bir fiyat ve 96.12 milyon dolarlık piyasa değeri ile 113. sıradaydı.

O zamandan beri Polygon, CoinMarketCap’e göre % 11.200’ün üzerinde artışla 2.45 dolara yükseldi. Ve 15.08 milyar dolarlık piyasa değeri ile 13. sıraya kadar geldi.

Geçen ay, kripto varlık beş kattan fazla büyüdü ve geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 doları gördü.

Milyarder yatırımcı Mark Cuban’ın web sitesi, Salı günü  Polygon’u ekledi ve yatırımını onayladı. Sonuç olarak Cuban’ın projeye yatırım yaptığını açıklaması ani yükselişi daha da körüklüyor. 

“Mark Cuban, en iyi girişimlere yatırım yapan en üretken ve anlayışlı yatırımcılardan biri ve aynı zamanda ABC’nin Shark Tank’taki Köpekbalıklarından biri. Polygon’un artık Mark Cuban şirket portföyünün bir parçası olduğunu paylaşmaktan gurur duyuyoruz. “

Yatırımını ifşa ettikten sonra, varlık % 30’dan fazla yükseldi ve fiyatını 2 doların üzerine çıkardı.

Polygon (daha önce Matic Network), blok zincirleri arasında birlikte çalışabilmelerine izin veren Ethereum ağı için oluşturulan çoklu ölçeklendirme çözümüdür. Katman 2 teknolojisini kullanarak daha hızlı ve daha ucuz işlemleri güçlendirmek için tasarlanmıştır.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesinde verilen yazılar haber amaçlı bilgilendirme yazılarıdır. Bu web sitesinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye veya ticaret tavsiyesi teşkil etmez. Coinanalist, herhangi bir kripto para birimi satın almanızı tavsiye etmez. Okuyucular, coinler hakkında kendi araştırmalarını yapmalı ve herhangi bir yatırım öncesinde mali danışmanlarına danışmalıdır. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan ve Twitter‘dan takip edebilir ve soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir