Bitcoin Legend (BCL) Nedir? Yeni Bir Metaverse ve Madencilik Kazançları!

Bitcoin Legend (BCL), uygulama içinde bulut madenciliği yoluyla çıkarılabilen bir kripto para birimidir. BCL, şu anda 24 saat arayla BCL madenciliği sunan uygulamalarıyla çıktı. Makalenin ilerleyen kısımlarında size uygulamanın ara yüzünü göstereceğiz. Proje birçok aşamaya bölünmüş ve BCL’nin altıncı aşamadaki hedefi, büyük kripto borsalarında listelenmek ve altıncı aşamada yaklaşık 10 ila 25 milyon kullanıcıya sahip olmayı hedefliyorlar. Detaylarla Bitcoin Legend (BCL) nedir inceleyelim.

Bitcoin Legend (BCL) Nedir?

Bitcoin Legend (BCL) nedir? Bitcoin Legend (BCL), ERC-20’ye dayalı kripto para varlıklarıdır. NFT pazar platformu (NFT kartları, sanat eserleri) yapmaya yönelik bir çalışmadır.
Ayrıca, Marvel’s Avengers’dan ilham alan bir Hero NFT kartıyla bir metaverse oyunu başlatacaklarını da duyurdu.

Bitcoin legend, 19 Temmuz’da Google Play Store’da android uygulamasını yayınladı ve iOS’a çıktı.
Şu anda 600.000 kullanıcısı var ve BCL ağı, daha hızlı NFT platformu ve Metaverse oyunu için topluluğa airdrop ve ön satış yapacak.

Topluluk airdrop’u ücretsiz olarak 50M BCL olarak dağıtılır. 3 turda havadan atılır.
Her biri birinci aşamada 10M BCL(50BCL/kullanıcı), ikinci aşamada 5M BCL(25BCL/kullanıcı) ve üçüncüde 5M BCL(25BCL/kullanıcı) olarak bölünecektir.
Ayrıca, madencilik yapan kullanıcılar madencilik uygulamasını indirdikten sonra yarıya göre günde Daha Fazla BCL alabilirler.
Ön satış 4 aşamaya bölünmüştür ve şu şekilde ilerler;
[1 ETH başına satış öncesi hacminin ayarlanması]
1. 5 milyon BCL : 1 ETH = 20.000 BCL
2. 5 milyon BCL(toplam 10 milyon BCL) : 1 ETH = 17.000 BCL
3. 5 milyon BCL(toplam 15 milyon BCL) : 1 ETH = 14.000 BCL
4. 5 milyon BCL(toplam 20 milyon BCL) : 1 ETH = 12.000 BCL
Ön satış sona erdikten sonra BCL, LBank ve MEXC gibi borsalarda listelenecektir.
Bu kripto para borsası, Coin Market Gap’te 30. sırada yer alıyor.
BCL’nin tahmini liste fiyatı 0,75 ABD dolarıdır.

BCL projesi 50.000 kullanıcıya ulaştığında ilk yarılanma gerçekleşmiş olacak. Şu anda madencilik oranı 4 BCL/saat, bu da söylendiği gibi 50.000 kullanıcıya ulaştığında ilk yarıda 2 BCL/saat’e düşürülecek. Bir sonraki halving, kullanıcı sayısı 100.000 olduğunda gerçekleşecek ve madencilik oranı, kullanıcı sayısı 1 milyon olana kadar 1 BCL/saat olacak ve o zamana kadar madencilik oranı 0,5 BCL/saat olacak. Toplamda 6 yarılanma olacak ve BCL ücretsizdir, başlamak için yatırım gerekmez. 

Bitcoin Legend Mining

BCL, Ethereum blok zincirinde evi olan bir ERC20 tokenidir. Toplam BCL arzı 21 milyardır ve madencilik ödülleri ve likidite sağlayan ödüller şeklinde neredeyse her şey kullanıcılar içindir. Bunun için tahsis toplamın %85’idir. arzdır. Geriye kalanlar, BCL listelendiğinde borsalara, kitlesel satışlara, takıma ve elçilere tahsis edilecektir. BCL, NFT’lerle doldurulacak meta veri deposu gibi diğer gelişmeleri de desteklemek ve sürdürmek için bu operasyonun bel kemiği olacaktır.

Kripto para piyasasında hakimiyetinizi artırmanız için hazırladığımız, bilmeniz gereken kripto paralar ve terimlerinin bulunduğu “kripto rehber” kategori linkine tıklayarak göz atabilirsiniz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan, Facebook‘tan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir