Kripto RehberNedir?

Bloktopia (BLOK) Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Metaverse kripto topluluğu için benzersiz bir deneyim sunan Bloktopia (BLOK) nedir? Basitçe anlamanız için BLOK token sahipleri olan Bloktopia’lar, kendilerini temel bilgiler veya daha gelişmiş kripto öğrenmeleri konusunda eğitebilir, sanal gayrimenkul sahibi olarak gelir elde edebilir, oyun oynayabilir, ağlar kurabilir ve daha fazlasını yapabilir. Peki Bloktopia (BLOK) Nedir, Bloktopia size neler kazandırır, içeriğinde neler vardır ve nereden satın alabilirsiniz? Şimdi gelin detaylara birlikte bakalım!

Blockchain platformu Elrond, kısa süre önce Bloktopia ile önemli bir ortaklık imzaladı ve meta veri tabanına giren en son kripto işletmelerinden biri oldu. Facebook bile Meta olarak yeniden markalaşarak yakın zamanda yeni teknolojinin insanların daha iyi iletişim kurmasına ve işlerini büyütmesine yardımcı olacağını iddia eden metaverse’i benimsedi.

Birkaç yıl öncesine kadar, bir işletmenin yenilikçi ve geleceğe yönelik olarak kabul edilmesi için blockchain tabanlı olduğunu iddia etmesi yeterliydi. Bugün sektör, ölçeklenebilir, hızlı, güvenli ve geliştirici dostu olduğunu beyan eden platformlarla dolu. Bu nedenle işletmelerin rekabeti kazanmanın başka yollarını bulması gerekiyor. Bloktopia’nın bu anlamda yenilikçi bir adım adım attığını söyleyebiliriz. Metaverse topluluğunda çokça konuşulan Bloktopia (BLOK) nedir?

Bloktopia (BLOK) nedir?

Bloktopia (BLOK) nedir? Bloktopia, 21 milyon Bitcoin arzını tanımak için hazırlanmış 21 kattan oluşan bir VR gökdelenidir. Tüm kripto deneyimi seviyeleri için eğitici ve eğlence merkezi olmayı hedefleyen VR metaverse’dir. Yüksek teknoloji kulesi kullanıcılar için kazanç fırsatları yaratan reklamlar ve etkinliklerle, girişimcilerin araziye sahip olmalarına ve onu sanal gayrimenkul olarak geliştirmelerine olanak tanıyan  NFT tabanlı bir ekonomiye dayanıyor. Kripto para birimleri, blok zinciri teknolojisi, VR, AR, geleceğin girişimcileri, yatırımcılar, oyuncular ve geliştiriciler için merkezi olmayan bir merkez oluşturmak üzere birleşiyor.     

Polygon ağı tarafından desteklenen ve Sony Playstation VR’nin kurucuları tarafından bir platformlar arası oyun motoru olan Unity üzerine inşa edilen Bloktopia (BLOK), ziyaretçilerin temel veya ileri düzey öğrenime katılmasına, gelir elde etmesine, arkadaşlarla oyun oynamasına, ağlar oluşturmasına ve çok daha fazlasına olanak tanır.                    

Bloktopia, projelerin, borsaların, etkileyicilerin veya kripto markalarının içeriklerini ve önemli mesajlarını sergilediği, diğer faaliyet ve iş türlerinin yanında mağazaların bulunduğu bir alışveriş merkezi gibidir. Bloktopyalılar, BLOK belirteci sahipleri ve Bloktopia meta veri tabanının üyeleridir. 

Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri ve çok daha fazlası ile öğrenebilecek, oynayabilecek ve gelir elde edebilecek. Dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı video oyun motoru olan 3D Oluşturma Motoru tarafından desteklenen Bloktopia, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimleri oluşturmak için teknolojiden yararlanacak.

Bloktopia metaverse’i, BLOK token sahipleri tarafından satın alınabilen ve yönetilebilen emlak bloklarından yapılacaktır.

Bloktopia’yı Benzersiz Kılan Nedir?

Bloktopia, Bloktop’ların platformda etkileşime girebilecekleri çeşitli öğeler ekleyerek son derece ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlar.

Bloktopia’nın üst düzey meta veri deposuyla etkileşime geçmek için, Bloktopia 21 katlı gökdelenin dışında ortaya çıkan bir avatar yaratmanız gerekir. İlk seviyeye girerek kripto para fiyat bilgisi alabilir, yardım masasına dönebilir veya navigasyon alanını kullanabilirsiniz. Ayrıca, o gün metaverse‘de gerçekleşen olaylara ilişkin bir genel bakış elde edebilirsiniz ve Bloktopia, bu alanda reklam alanı için borsalardan ve kripto etkileyicilerinden yüksek talep beklemektedir.

Oditoryum, kripto etkileyicilerinden sürükleyici ve etkileşimli video sunumlarına ev sahipliği yapacak ve Bloktopia meta veri tabanındaki önemli olayların bir parçasını oluşturacak. Ayrıca, kullanıcıların çok oyunculu oyunlarda, aile dostu oyunlarda veya poker gibi kumarhane oyunlarında BLOK için rekabet edebilecekleri bir çatı katı ve oyun bölümünün bulunduğu başka bir kat olacak.

Ayrıca, daha sonra reklam veren taraflara kiralanabilecek veya kendi etkinliklerinize ev sahipliği yapmak için kullanılabilecek bir NFT tarafından temsil edilen gayrimenkul satın alma seçeneği olacaktır. Bloktopia ayrıca gökdeleninin birinci katında yer alan ve mükemmel reklam fırsatları olarak kabul edilen ADBLOK adlı 21 büyük totem ve 84 küçük totem sunuyor.

Böylece, kullanıcılar birden fazla pasif ve aktif gelir akışının kilidini açabilir, kripto hakkında eğitim ve öğrenim araçlarına erişebilir, sanal etkinliklere ve toplantılara katılabilir.

Öğrenin, Kazanın, Oynayın ve Yaratın: Bloktopia Metaverse’nin Dört Sütunu

Öğrenin

Bloktopia, kullanıcıların keşfetmesi zor olabilecek kripto dünyası hakkında bilgi edinebilecekleri merkezi bir merkez olacak.

Para kazanın

Bloktopyalılar, gayrimenkul satın alarak ve hatta üzerinde spekülasyon yaparak bol kazanç fırsatına sahip olacaklar, kâr için satacaklar ya da bir kiracıya kiralayacaklar.

Diğer fırsatlar arasında pasif kazanç, bahis ve reklam yer alacak.

Oynayın

Kullanıcılar sanal gerçeklik dünyası birinci şahıs etkileşimi yoluyla rahatlayabilir, eğlenebilir, sosyalleşebilir ve arkadaşlarıyla rekabet edebilir.

Yaratın

Basit bir oluşturucu aracıyla, kullanıcılar sahneler, sanat eserleri üreterek ve hatta ödüller kazanmak için etkinliklere katılarak yaratıcılıklarını kullanabilecekler.

Bloktopia’nın içinde neler var?

Blok jetonları, sahiplerinin REBLOK ve ADBLOK’un sahipliğini temsil eden NFT’leri satın almalarına izin verir.

Bloktopia içinde gayrimenkul satın almak, tek bir NFT ile temsil edilen tek mülkiyet veya birden fazla NFT ile temsil edilen ortak mülkiyet olabilen REBLOK olarak bilinir. REBLOK, tıpkı gerçek dünyadaki gayrimenkuller gibi, bir etkinlik için veya uzun süreli olarak kiracılara da kiralanabilir. Birincil konumlar 1., 6. ve 21. seviyeleri içerir. Arazi Satış portalı yakında kullanıma sunulacak.

ADBLOK, Bloktopia reklamları tarafından oluşturulan gelir akışıdır. Bloktopia marka ortakları için bekleme süresi ve baştan sona oynama oranı aracılığıyla heyecan ve şöhret yaratmak, reklamcılara değerli bir olasılık sağlar. Oluşturulan bu reklam ücretlerinin bir kısmı, Bloktopia token sahiplerine yeniden dağıtılacaktır.

Dolaşımda Kaç Bloktopia (BLOK) Coin Var?

BLOK, Bloktopyalıların özel ayrıcalıkların kilidini açabilecekleri yerel yardımcı program belirtecidir. Mülk ve reklam alanı satın almak veya meta veri deposunun yönetiminde oy kullanmak için kullanılabilir. Bloktopyalılar, avatar satın almak ve pazardaki meta veri deposunun kişiselleştirilmiş bir sürümünü oluşturmak için BLOK’u kullanabilir. Ayrıca, staking ve ödül programları, topluluğun BLOK’ta gelir elde etmesini sağlar.

BLOK’un toplam arzı 200 milyardır.

Bloktopia’yı (BLOK) Nereden Satın Alabilirsiniz?

BLOK tokeni, OKExKuCoinGate.io ve QuickSwap‘ta mevcuttur.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesinde verilen yazılar haber amaçlı bilgilendirme yazılarıdır. Bu web sitesinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye veya ticaret tavsiyesi teşkil etmez. Coinanalist, herhangi bir kripto para birimi satın almanızı tavsiye etmez. Okuyucular, coinler hakkında kendi araştırmalarını yapmalı ve herhangi bir yatırım öncesinde mali danışmanlarına danışmalıdır. 

Kripto para piyasasında hakimiyetinizi artırmanız için hazırladığımız, bilmeniz gereken kripto paralar ve terimlerinin bulunduğu “kripto rehber” kategori linkine tıklayarak göz atabilirsiniz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan, Facebook‘tan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir