Altcoin Haberleri

Ethereum, Haziran’a kadar 5000 Doları bulacak mı?

  • Ethereum’un Haziran ayına kadar 5 bin dolara ulaşma şansı şu anda% 6 görünüyor
  • ETH, 2.700 $ ‘lık fiyat alanını, opsiyonlar ve vadeli işlemlerin vadesinin bugünkü doluşuna kadar korumaya devam etti.
  • Ayrıca ETH’nin yeni ATH’lere karşı son engeli olması gereken aylık kapanışı var.
  • Temel düzeyde, Ethereum’un piyasa değeri Paypal’ın değerini aştı ve yakında Walt Disney’inkini aşabilir.

Ethereum’un (ETH) ikinci sıradaki dijital varlığının , yılın Haziran ayına kadar 5 bin dolara ulaşma şansı % 6. Böyle bir Ethereum olayının meydana gelme olasılığı, Skew’deki ekip tarafından aşağıdaki grafik aracılığıyla paylaşıldı . Skew’deki ekip, bir fiyat seviyesine ulaşılma şansını hesaplamak için ETH seçenekleri verilerini kullanıyor.

Ethereum Skew Analizi
Skew Ekibinin Ethereum Analizi

Kısa Vadede 3.000$ Olasılığı Yüksek

Grafikten, grafikteki üç veri setinin de 3 bin dolarlık fiyat alanında birleştiği görülüyor. Grafikten, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında opsiyonların sona erdiği zamana kadar Ethereum’un 3000 dolara ulaşma şansının yaklaşık% 40 olduğu tahmin edilebilir.

Şu anda Ethereum 2.780 $ ‘dan işlem görüyor ve yukarıda belirtilen hedeften sadece 280 $ uzakta. Ayrıca, ETH’nin 2.500 dolar ve 2.700 dolarlık iki önemli destek bölgesinin üzerinde bir değeri koruduğu da unutulmamalıdır. Bu iki fiyat alanı aylık kapanış sırasında ve bugün daha sonra ETH opsiyonlarının sona ermesi sırasında tutmaya devam ederse, Mayıs ayı Ethereum için yükselişle başlayacak.

Ethereum’un Piyasa Değeri Paypal’ı Geçiyor!

Piyasa değeri açısından, 322.614 Milyar Dolarlık Ethereum artık Paypal’dan daha değerli. İkinci ödeme işleme şirketi CompaniesMarketcap, 314,52 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahip ve şu anda 27. sırada yer alıyor .

Ethereum mevcut yükseliş yörüngesini sürdürürse, Walt Disney (336,42 Milyar $), Bank of America (353,12 Milyar $), Mastercard (386,36 Milyar $) ve hatta Walmart’ın (392,84 Milyar $) piyasa değerini aşmaya devam edecek.

Kısa vadede ve önümüzdeki hafta da Ethereum’un 3 bin doların vuracağı varsayımıyla, Ethereum 347 Milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olacak ve böylece Walt Disney’i aşmayı başaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir