Ünlü Analist Willy Woo’dan Uzun Vadeciler için Bitcoin Fiyat Tahmini

Ünlü analist Wlly Woo Bitcoin fiyatıyla ilgili neler söyledi?

Woo’ya göre Aralık ayına kadar Bitcoin fiyatı ne olur?

Popüler zincir içi analist ve piyasa yorumcusu Willy Woo, Bitcoin’in boğa koşusunun sona ermediğini söylüyor. 

Geçtiğimiz günlerde Woo’nun, Bitcoin fiyatı hakkındaki yorumları SALT Talks’un 208. bölümünde SkyBridge’in Başkanı ve COO’su Brett Messing tarafından röportaj yapıldı.  Bu röportaj 29 Nisan’da  SALT’ın Youtube kanalında yayınlandı.

Bitcoin’in mevcut boğa koşusunun sürücüleri hakkında şunları söyledi:

Kısa vadede az çok spekülasyon yapıyorlar veya satın alıyorlar. Ve daha sonra satan katılımcılardan net bir coin akışı görüyoruz. Ama aslında bu yeni insanlar sadece paraları alıyorlar ve kilitliyorlar. Bu boğa piyasasının çok büyük bir itici gücü oldu, güçlü satın almalar oldu .

“ Kurumsal yatırımcılarla ilgili çok fazla konuşma yaptılar. Bu doğru. Ama aynı zamanda, buraya gelen ve her seferinde 1 milyon dolarlık salyangozlar halinde satın almaya gelen çok sayıda net değeri yüksek yatırımcı olduğunu düşünüyorum. Bunu 2021’in ilk iki ayında çok güçlü bir şekilde gördük. “

Willy Woo
Willy Woo Bitcoin Tahmini

Bu boğa piyasası döngüsünün tepesindeki Bitcoin fiyat tahminine gelince, şunları söyledi:

Esasen bu bize fiyatta küçük bir itme sağlıyor. Eğer çıkarılmakta olan yeni paralardan yarı yarıya satış gücüne sahipseniz, bir yükseliş dürtüsü elde edersiniz. Ve bu yükseliş dürtüsü tüm geçmiş döngülerde bu çılgınlığa tezahür ediyor gibi görürüz.  Sonuncusu 2017 idi, bu bizi 1.000 dolardan 20.000 dolara çıkardı. Aralık ayı civarında dördüncü çeyrekte yavaşlama eğilimindedir. Yani, Aralık ayında benim üst düzey modelime dayanıyor: 300.000 ila 400.000 $ aralığında herhangi bir yerde olabilir, hatta daha da yükseğe çıkma ihtimali de var. Ancak önümüzdeki altı ay boyunca nasıl performans gösterdiğini görmemiz gerekiyor. 

Sonuç olarak analist Willy Woo, Bitcoin fiyatının Aralık ayına kadar 300.000 ve 400.000 $ aralığında olacağını öngörüyor. Bunun kesinliği için önümüzde ki aylarda Bitcoin fiyatının analiz ve takibinin yapılması gerektiğini vurguluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir