Waves Coin Tüm Zamanların En Yükseğini Gördü!

Büyüyen DeFi ekosistemi, WAVES coin ‘in fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseltmeye yardımcı oluyor.

Gittikçe kalabalıklaşan ve gelişen bir ortamda uzun vadeli uygulanabilirlik arayan blok zinciri projelerinin, çok çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarına hizmet etme yeteneğine sahip olması, gereken temel niteliklerdir. 

Waves (WAVES) coin , 2016’da kurulmuş ve Mayıs ayında fiyat yükselişini yeni zirvelere taşımayı sürdüren bir kripto para birimi projesidir. Merkezi olmayan finans (DeFi) ve fungible tokenler (NFT ) alanındaki son adımları sayesinde 2021’de önemli bir büyüme gösteren çok yönlü bir blok zinciri protokolüdür.

Waves/Usdt 4 Saatlik Grafik
Waves/Usdt 4 Saatlik Grafik

Tradingview’den elde edilen veriler , 25 Nisan’da 12.22 $ ‘a düştükten sonra Waves fiyatının % 205’ten fazla artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 37.61 $’ a yükseldiğini görüyoruz. Ve 3 Mayıs’ta ki artışında 24 saatlik ticaret hacminde 1.24 milyar $ ‘a ulaşmasıyla rekor üstüne rekor kırdığını gösteriyor.

Waves Coin Nasıl Yükseldi?

Bildiğiniz gibi Waves Enterprise, fikri mülkiyet ihlalini önlemek için blockchain teknolojisi kullanan bir aracı test etmek için Rus uzay ajansı Roscosmos ile ortaklık kurduğunu geçen hafta duyurmuştu. Duyurunun ve Waves’in geçen haftaki kıvılcım zamanlarının örtüşmesi dikkat edilmesi gereken noktalardan.

DeFi’deki Waves, ağın Neutrino stablecoin protokolünün 29 Nisan’da kilitlenen toplam değeri 1 milyar doları aşmasıyla da kanıtlandığı gibi önemli bir büyüme gördü .

3 Mayıs’ta WAVES fiyatındaki artıştan önce, merkezi olmayan oracle sağlayıcı Chainlink’in DeFi pazarlarına kolayca entegre edilebilen WAVES / USD veri akışlarını tartışan 2 Mayıs tweet’i geldi.

Waves Tweet-Chainlink
Waves Chainlink Tweeti

Ek olarak, TheTie’den alınan en son verilere göre, sosyal duyarlılık da fiyatla birlikte arttı. Aslında, uzun vadeli duygu puanı bir haftadan kısa bir süre içinde 53’ten 93’e yükseldi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir