Ünlü Yatırımcı Bill Miller:”BTC ‘deki Düşüş Avantaja Dönüştürülebilir!”

Serbest fon yöneticisi Bill Miller, bitcoin’i hala güvenli bir yatırım olarak görüyor ve düşük değer, BTC ‘yi daha da çekici hale getiriyor.

Amerikalı yatırımcı Bill Miller, son fiyat düşüşünden sonra birincil kripto para birimini yedekledi. BTC’nin güvenli olduğunu ve yatırımcıların, bitcoin’in değeri daha düşük olduğu için daha da cazip bir varlık olarak görmesi gerektiğini belirtti.

BTC ‘den Vazgeçmeyin

BTC’nin fiyatındaki son düşüşün ardından, birçok yatırımcı BTC’nin geleceği hakkında olumsuz düşünceler paylaştı. Ancak, Bill Miller için durum böyle değil. CNBC ile bir röportajında, bir kez daha Bitcoin savunucusu ve destekçisi olduğunu gösterdi.

Miller, fiyatı ne olursa olsun BTC’nin güvenli olduğunu ve bu olayların normal olduğunu düşünerek kripto topluluğundaki katılımcıların son düşüşle kaçmaması gerektiğini belirtti . Ek olarak, yatırımcılar, fiyat önemli ölçüde düştüğünde daha da çekici bulmalıdır:

“Daha yüksek fiyatlı bir şeyi beğendiysem, bu güvenli bir bahistir. Daha düşük fiyatıyla daha da çok seveceğim.”

Hedge fon yatırımcısı, normalde birincil kripto para biriminin değeri hakkında yorum yapmaya istekli olmadığını itiraf etti. Ancak şimdi piyasa büyük bir baskı altında ve engeller oldukça sıra dışı.

Sonuç olarak Miller, Bitcoin düşüşünün finans dünyası için “aşırı sonuçlara” yol açabileceğini, ancak çok geçmeden önceki pozisyonlarına geri döneceğini ve türbülansın düzeleceğini belirtti.

Geçmişteki şüpheci BTC görüşüne rağmen Bill Miller, özellikle pandeminin neden olduğu ekonomik engellerden sonra BTC’ye karşı destekleyici bir görüşe sahip.

Kasım 2020’de, kurumlardan ve şirketlerden gelen BTC talebinin, BTC’nin arzından daha hızlı büyüdüğünü vurguladı . Ayrıca Miller, her büyük bankanın bir noktada kripto para biriminin bir kısmına sahip olacağını öngördü. Hatta BTC’nin “son 10 yılda tüm büyük varlık sınıflarından daha iyi performans gösterdiğini” belirtti.

Dahası, Amerikalı hayırsever, Bitcoin’i ‘fare zehri’ ile karşılaştıran ünlü kripto savaşçısı Warren Buffet’e karşı çıktı:

Warren Buffet ünlü bir yatırımcı olarak bitcoin’i ‘fare zehri’ olarak adlandırdı. Haklı olabilir. Bitcoin fare zehri olabilir ve fare de nakit olabilir. “

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir