ETH

Balinaların,10 Dakika İçinde Gerçekleştirdikleri Ethereum İşlemi Merak Uyandırdı!

Analitik veriler, dudak uçuklatan miktarda Ethereum ‘un sadece on dakikada en büyük kripto borsasından çekildiğini gösteriyor.

CryptoQuant analitik toplayıcı tarafından sağlanan bir grafik, bugün erken saatlerde 527.459 ETH’nin yalnızca on dakika içinde Binance’dan geri çekildiğini gösteriyor: yalnızca finansal kurumların veya diğer balinaların çekebileceği bir miktar.

Balinalar Ethereum ‘u dipten mi satın alıyor?

CryptoQuant tarafından sağlanan bir grafikte belirtildiği gibi, çekilen yarım milyon ETH’nin itibari değeri 1.524.897 $ ‘a eşit.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, yazım sırasında 2.867 dolardan işlem görüyor.

Bu, coinin 12 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.376 $ ‘ın hala % 34 altında. Binance’dan çekilen Ether miktarı, bunun ETH’yi dipten satın alan finans kurumları olabileceğini gösterirken, fiyat son zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse iki kat daha düşük.

Yorumlarda yer alan biri, balinaların Ethereum’un hisse kanıtı (PoS) konsensüs protokolüne geçmeye hazırlandığını varsaydı. Bu nedenle bu fonların yakında ETH 2.0 para yatırma sözleşmesine kilitlenebileceğini ima etti.

Ethereum-cryptoquant
Cryptoquant’ın hazırladığı Ethereum Grafiği- Kırmızı dikey çizgiler satışları gösteriyor.

CryptoQuant durumu açıklığa kavuşturuyor

Ajans , bu ETH değişimlerinin, Binance fonlarını, soğuk cüzdanlarına taşıdığı için dahili olarak yapıldığını belirtti.

Bu aykırı değerlerin yeni Binance soğuk cüzdanlarına yapılan dahili transferler olduğunu gördük. Veriler kısa süre içinde değiştirilecek. Karışıklık için özür dileriz.

ETH 2.0 stake etme işlemi 4,9 milyon ATH için kilitlendi

Birkaç saat önce Glassnode ekibi, ETH 2.0 depozito sözleşmesinde kilitlenen Ether miktarının, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.944.034 ETH’ye ulaştığını gösteren bir grafik yayınladı.

Bu, akıllara durgunluk verecek bir değer olan 14.284.023.286 $ tutarına denk geliyor.

Ethereum hala tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok altında olduğundan, birçok kişi kripto paranın yakın gelecekte fırlamasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir