Altcoin Haberleri

Shiba Inu’dan Destek Noktasına Ulaştıktan Sonra Beklenen Atak Geldi

WhaleStats resmi Twitter hesabından alınan en son verilere göre, Shiba Inu, bazı traderların aktif olarak bahis yaptığı desteğe ulaştığı için balinalar arasında en aktif olarak satın alınan varlıkların zirvesine geri döndü.

Günlük Shiba Inu grafiğinin önerdiği gibi, token 0.000011$’lık yerel dip seviyesine ulaşma yolunda. Ne yazık ki SHIB yatırımcıları için token bir noktada 0.000009 dolara düştü ve SHIB piyasasının Şubat 2022’den bu yana görmediği satış hacminde büyük bir artışa neden oldu.

Mayıs ayının başında, Shiba Inu, fiyatın yükselmesi için bir temel oluşturması gereken, ancak token üzerinde daha fazla düşüşe neden olan azalan üçgen grafik modelinin altına düştü.

Balinalar Neden Shiba Inu’yu Satın Alıyor?

Shiba Inu’nun tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonraki fiyat performansı, 0.0001 $’a kadar devam etti. Bu, bir yatırımcı için tam bir felaketti ve bu da balinalar için tokenin karlılığını sıfıra yakın hale getirdi.

Büyük yatırımcılar kayıplarla karşılaştığında, varlıklar geri çekildiğinde veya geri çekilse bile kırılmak için pozisyonlarının ortalamasını alırlar. Balina adreslerinden gördüğümüz kadarıyla, satın alma ‌ortalaması da sürekli olarak düşüyor.

Çeşitli traderlar ve yatırımcılar Shiba Inu’nun “sıfıra” düştüğünü görürken, balinalar ‌arzı üzerinde kontrolü yavaş yavaş ele geçirebilir ve ardından bir noktada Dogecoin’in ana rakibi olan memetoken üzerindeki satış baskısını azaltabilir.

Yazımız sırasında, Shiba Inu, 0.000015$’a ulaşmaya yönelik başarısız bir girişimin ardından 0.000011$’dan işlem görüyor.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesinde verilen yazılar haber amaçlı bilgilendirme yazılarıdır. Bu web sitesinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye veya ticaret tavsiyesi teşkil etmez. Coinanalist, herhangi bir kripto para birimi satın almanızı tavsiye etmez. Okuyucular, coinler hakkında kendi araştırmalarını yapmalı ve herhangi bir yatırım öncesinde mali danışmanlarına danışmalıdır. 

Kripto para piyasasında hakimiyetinizi artırmanız için hazırladığımız, bilmeniz gereken kripto paralar ve terimlerinin bulunduğu “kripto rehber” kategori linkine tıklayarak göz atabilirsiniz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan, Facebook‘tan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir