Cardano Haberleri

Cardano( ADA ) Yükselişi Durmadı! Hedef Fiyat Ne?

Ada hızlı bir yükseliş ivmesi yakaladı. Peki bu yükseliş ne kadar sürecek ? Cardano (ADA) yükselmeye devam edecek mi?

Piyasanın hareketli geçtiği bir haftanın ardından Cardano (ADA) projesi, Cumartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesini(ATH) görerek Binance’de 2,20 $ ‘a ulaştı. 

ADA, geçen hafta yeni bir direnç noktasını test etmişti. Ancak Elon Musk’ın “fosil yakıt kullanımının artması endişesini “ açıklamasından sonra kripto para piyasası genel anlamda düşüş yaşadı. ADA, yeni ATH’sine gitmeden önce düzeltme yaparak haftanın en düşük bandı olan 1.50 $ seviyelerine geriledi.

Kripto para birimi şu anda 2.19 $’dan işlem görüyor. 

Ada/Usdt Grafiği-15 Mayıs
Ada/Usdt Grafiği-15 Mayıs

Cardano (ADA) Yükselişe Devam Eder mi?

Kripto analisti Benjamin Cowen geçtiğimiz günlerde bir tweet atarak “Hangi kripto para 200 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşıp üçüncü coin olacak?” sorusunu sordu. Şaşırtıcı bir şekilde BNB, DOGE ve XRP’yi geçen ADA, şu anda anketin favorisi. Yaklaşık olarak 10.000 oyla ADA, oyların% 57’siyle ankete liderlik ediyordu. BNB% 24 ile ikinci sırada geliyor. 

Popüler traderlar 2,53 $ fiyat hedefi istiyor

Popüler forex ve kripto traderı Peter Brandt daha önce ADA için hedeflediği fiyatı tweetlemişti . Brandt, “ballpark” hedef analizine dayanarak ADA fiyatının 2.53 $ ‘a ulaşması gerektiğini tahmin ediyor. 

Cardano Büyümeye Devam Ediyor

Cardano geçtiğimiz günlerde Alonzo hard forkunu Mayıs ayında piyasaya süreceğini duyurmuştu.

Yükseltme, güvenli akıllı sözleşmeler uygulamayı hedeflemektedir. Akıllı sözleşme yetenekleri, Plutus özel yapım programlama çerçevesine dayalı olacaktır. 

Ayrıca, Cardano’nun ana şirketi olan Input Output, yakın zamanda World Mobile Group ile ortaklık kurdu. Ortaklık, Cardano blockchain altyapısı aracılığıyla uygun fiyatlı ağ düğümleri sağlamayı planlıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir