Ünlü Kahin Michael Van de Poppe Patlamaya Hazır 3 Coini Açıkladı!

Yüksek profilli kripto stratejisti ve trader Michael van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor.

Yeni bir videoda, kripto analisti 76.700 YouTube abonesine Cardano’nun Bitcoin’e (ADA / BTC) karşı aylık konsolidasyonunu sona erdirmek için olgunlaştığını söyledi.

“Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgasına sahip olacağımızı ve koşmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir [desteğe karşı direnç] dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, genel olarak devamın olduğunu görebiliriz. “

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, trader ADA / BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda olduğunu ekliyor çünkü paritenin çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

ADA / USD çiftine gelince, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor.

“Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 $) kırdığımızda, sadece önceki yüksek seviyeyi aşarız, konsolide etmeye başlarız ve daha sonra önceki kırıcı bir destek bölgesi olarak önceki en yüksek seviye haline geldiği için devam etmeye başlarız. Bu ters döndüğü sürece, hareket etmeye devam edeceğiz. ” 

Kripto stratejisti, Bitcoin’e (LTC / BTC) karşı% 65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor.

“Litecoin , yükseliş dürtüsü dalgası için harika görünüyor.”

michael van de poppe analiz
Michael Van De Poppe Twitter

Michael Van de Poppe’nin radarındaki bir başka para, kurumsal çözümler için blok zinciri olan Zilliqa’dır. Tradera göre, ZIL / BTC güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından% 120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır bir durumda.

“Bir önceki düşük seviyeyi, önemli destek seviyesini koruduğumuz için yeni bir koşu yapmaya hazırız ve yeni zirveyi kırmak üzereyiz. Sanırım 500 satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 satoshi’ye (0.00000800) doğru bir koşuş yapacağız. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir