Analist Lark Davis: Bu 6 Altcoin 2021’de 10 Kat Artabilir!

Zorlu kripto piyasalarına rağmen, trader Lark Davis, altı altcoin ‘in yıl sonuna kadar on kat veya daha fazla değer kazanma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Davis, geçen hafta yayınladığı youtube videosunda bu 6 altcoin ‘den bahsetti. Ve ilk olarak, şu anda normal fiyatından düşük olduğunu iddia ettiği, 2. katmanlı merkezi olmayan değişim protokolü Injective Protocol (INJ) ile başlıyor.

“Bu parayı getiriyorum çünkü şu anda biraz indirimli. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık üçte biri kadar düştü.

“… Ve yine mevcut piyasa değeri, sadece 400 milyon dolar. Bu, kolayca 10x veya daha fazla yükselecek bir kripto para olabilir. Ana ağ başladığında, token için gerçek talebin geldiğini görmeye başladık, çok büyük olacak. “

Analist, merkezi olmayan değişim QuickSwap‘in (QUICK) toparlanmaya hazır olduğuna inandığı ikinci altcoin olarak adlandırıyor. Davis, Polygon ağında bulunan QuickSwap’in, şu anda değerinin düşük olduğunu ve bunun bir alım fırsatı olabileceğini savunuyor.

“Bence şu anda küçümsenen bir kripto para birimi ve bu yanlış çünkü poligon ağının kendisi çıldırmış durumda.”

Sentetik varlık platformu Linear Finance (LINA), Davis’in on kat değer kazanması muhtemel altcoinler listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Davis’e göre, Linear Finance, şu anda pazarlıkla satış yapıyor.

“Linear Finance’ın fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık% 77 düştü; bu, teknolojiye dayalı, kullanıcıları olan bir şeyin fiyatında oldukça dramatik bir düşüş anlamına geliyor. Şu anda mantıksız bir şekilde aşırı satılan bir varlık. “

“Synthetix (SNX) gibi büyük protokollerin şu anda Linear Finance’ın 20 katı piyasa değerine sahip olduğunu düşündüğümüzde, büyümek için çok yeri olduğunu düşünüyorum.”

lark davis-6 altcoini açıklıyor
Lark Davis’den Yükselecek 6 Altcoin

Kripto para birimi analisti ve traderı, merkezi olmayan borsa Bancor Network‘ün (BNT) yüksek potansiyele sahip başka bir dijital varlık olduğunu söylüyor . Davis’e göre Bancor, DeFi alanında öne çıktığı için zorlayıcı bir yatırım.

“Teslim ettikleri ürün gerçekten harika. Öyleyse çözmeleri gereken şey, süreksiz kayıp problemleridir. Böylece kalıcı zararlar olmadan tek taraflı likidite provizyonu yapmanızı sağlarlar.

“Piyasa yılın geri kalanında genel olarak yükseliş eğilimi göstermeye devam ederse, Bancor’un potansiyel olarak 10 katlık bir hamle yaptığını bile görebilirim.”

Değiştirilemez token (NFT) platformu EpiK Protokolü (EPK), altcoin listesinde on kat ya da daha fazla artış göstermesi muhtemel beşinci sırada yer alıyor. Davis, token satışı yapmanın eşiğinde olan EpiK Protokolünün, hedeflediği niş pazar olan oyun nedeniyle ‘çok yüksek potansiyele’ sahip olduğunu savunuyor.

“EpiK ile ilgili ilginç olan şey, kripto alanında gerçekten yapmaya çalıştıkları şeye doğrudan rakip olmamasıdır. Bu devasa markalarla çalışarak özellikle oyun pazarına giriyorlar. Burada yüz milyon potansiyel kullanıcı ve oyuncudan oluşan bir kullanıcı tabanından yararlanıyorlar. “

Trader, satış sürecinde olan Solana blockchain tabanlı DeFi platformu Mercurial Finance (MER) ile listeyi tamamlıyor.

“Dolayısıyla, Solana ekosisteminde erken hareket edenlerden biriyle tanışmak istiyorsanız, Mercurial Finance kesinlikle dahil olmanız gereken bir ekosistem.”

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesinde verilen yazılar haber amaçlı bilgilendirme yazılarıdır. Bu web sitesinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye veya ticaret tavsiyesi teşkil etmez. Coinanalist, herhangi bir kripto para birimi satın almanızı tavsiye etmez. Okuyucular, coinler hakkında kendi araştırmalarını yapmalı ve herhangi bir yatırım öncesinde mali danışmanlarına danışmalıdır. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir