Kripto RehberNasıl Yapılır?Nedir?

Safemoon Nedir? Hangi Borsadan Nasıl Alınır?

Son günlerde adından çokça bahsedilen Safemoon token nedir? Safemoon projesi neyi amaçlıyor? Hangi Borsalarda var, porföyde bulundurmak mantıklı mı?

Safemoon Nedir?

Kripto para piyasasına bomba gibi düşen Safemoon, Twitter hesabında yer alan bilgilere göre kurucusu John Karony olan, Merkeziyetsiz Finans (DeFi) tokenidir. 11 Mart 2021’de piyasaya sunulan Safemoon, büyük yükselişleriyle ilgileri üzerine çekmiş durumda.

SafeMoon teknik dokümanına göre 1.000.000.000.000.000 toplam arz bulunuyor. Bunun 223.000.000.000.000 adedi yakılmış geliştirici tokeni ve 777.000.000.000.000 adedi adil çıkış arzıdır.

Proje geliştiricileri, kendilerine ait tüm jetonların yakıldığını ve projenin adil bir sisteme dayandırıldığını söylüyor.

Safemoon’un Farkı Nedir?

Safemoon alımı yapılırken bazı işlemlere tabii tutuluyor. Her alım satım yapıldığında sizden %10 oranında bir komisyon kesiliyor, bu komisyonun %5’i cüzdanında safemoon tutan kişilere dağıtılıyor, diğer %5’i yakılıyor. Bu yakılma aynı zamanda fiyatın yükselmesi anlamına geldiğinden, sosyal medyada son zamanlarda oldukça popüler. Safemoon sitesinden aldığımız verilere göre, yazımızın başında bahsettiğimiz 1 Katrilyon arzın yaklaşık olarak 450 Trilyon adedinin yakıldığı biliniyor. Görselden de görüleceği üzere Safemoon web sitesi anlık olarak sizlere bu verileri sunabiliyor.

An itibariyle Safemoon Toplam Dolaşan Arzı 585.536.366.402.812.

Safemoon Arz

Safemoon Yol Haritası

Protokol Başlatıldı : Bibipom ile bir DogeCoin alım satım çiftini başarıyla devreye aldık ve onayladık. Ayrıca WhiteBit ile entegrasyon sürecini başarıyla başlattık ve Bitmart ile yasal evrak işlerine başladık. Ekip büyüklüğümüz ikiye katlandı ve pazarlama kampanyamız başladı.

021 2. ÇEYREK : İlk İtmeWhitebit tokenomics entegrasyonu, SafeMoon Uygulaması, Cüzdan ve Oyunların tamamlanmasıyla birlikte tamamlanacaktır. Tokenomik ile Bitmart entegrasyonu da bu çeyrekte tamamlanacak. Video-oyun entegrasyonlarının yanı sıra NFT Exchange’in mimarisini oluşturmaya başlayacağız. Bir Yardım kampanyası ve hayır kurumu oylaması oluşturmanın yanı sıra SafeMoon’u Afrika Pazarları ile entegre edeceğiz. Diğer borsaları (örn. Binance) keşfedeceğiz ve SafeMoon Borsasını tasarlamaya başlayacağız. Ekibi% 35 oranında genişleteceğiz ve bir İngiltere / İrlanda ofisi kuracağız. Bir kripto eğitim uygulaması tasarlayacak ve yeni ortaklar ekleyeceğiz.

2021 3. ÇEYREK : Hattı tutmak Kripto eğitim uygulamamızı bitirip kendi yardım projemize başlayacağız. Çeşitli borsalar (yani Coinbase, Binance, Kraken) için bir topluluk listeleme bağış artışına başlayacağız. NFT değişimimizi bitirip SafeMoon entegre edilmiş ilk video oyunumuzu yayınlayacağız. Ekibi% 25 genişleteceğiz ve bir topluluk buluşması yapacağız (covid kısıtlamaları bekleniyor). Ayrıca diğer büyük borsalarla (yani Binance, Mandala) entegre olacağız.

4. Çeyrek 2021Ay’a! : SafeMoon Exchange’i ve yardım projemizi bitireceğiz. İlk Afrika pazarımızla entegrasyonları bitireceğiz ve sonraki entegrasyonlara ek Afrika pazarları ile başlayacağız. Afrika merkezli bir SafeMoon Ofisi oluşturacağız ve iş yaratmak için bu pazarlarda işe almaya başlayacağız. Bir sonraki yardım projemiz için bağış alacağız ve bir sonraki proje için de oylamaya başlayacağız. Bu çeyrekte de SafeMoon Bursu kuracağız.

Safemoon Hangi Borsalardan Alınır?

Safemoon, BitMart, Gate.io, PancakeSWAP gibi büyük borsalarda yer alıyor. Akla gelen ilk sorulardan biri Coinbase‘de veya Binance borsasında listelenecek mi? Farklı projelerden de gördüğümüz gibi Binance, Huobi, Coinbase gibi borsalar, topluluğun konuştuğu ve gündemde tuttuğu projeleri listelemekte geri kalmak istemiyor.

Safemoon tokenin listelendiği tüm borsaları alttaki görselde bulabilirsiniz!

Safemoon Fiyat Nedir?

Yazımız sırasında Safemoon tokeni 0.000009634 ABD Doları seviyesinden işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir