Cardano Haberleri

Ünlü Milyarder Gözlerini Bu Altcoin’e Çeviriyor!

Milyarder Mark Cuban, popüler altcoin Cardano ile kripto dünyasına daha derin bir dalış yapıyor. Ve Mark Cuban, Cardano meraklısı haline geliyor…

Mark Cuban, Popüler Altcoin Cardano’dan İlk Kez Bahsediyor

Güçlü altcoin projesi Cardano tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam ederken, ünlü milyarder Mark Cuban’ın da dikkatini çekti. Dallas Mavericks‘in sahibi Cuban, Twitter’da kısaca ADA’dan bahsetti. Ve ardından IOHK CEO’su Charles Hoskinson’a seslendi. Ünlü milyarder konuyla ilgili şunları söyledi:

ADA’yı günlük olarak nerede kullanıyorsunuz? Bugün nasıl kullanmalıyım veya kullanabilirim? Buna sahip olduğum tüm kripto para birimleri için cevap verebilirim.

Mark Cuban, halihazırda Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin ile ilgileniyor. Ancak Mark Cuban ilk kez Cardano’dan bahsediyor.

Charles Hoskinson: Bu büyük bir ekosistem! Doge gibi kolay değil!

Cuban’ın kurucusu olduğu Dallas Mavericks (Mavs)’in kripto para birimini kabul edip etmeyeceği sorulduğunda, ünlü milyarder, ödeme işlemcisi BitPay’i eklerse varlıklarına ADA’yı eklemekten hoşlanacağını söyledi. Ethereum ile yollarını ayırdıktan sonra Cardano’yu kuran IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Mark Cuban için bir video çekti. Charles Hoskinson, Cardano ekosisteminin zaten bir milyondan fazla insandan oluştuğunu iddia ediyor ve şöyle diyor:

“Bu büyük bir ekosistem. Bu karmaşık bir konudur. Doge gibi kolay değil. Bu ekosistem büyür bir yer kaplıyor. Bugün ADA’nızla ne yapabilirsiniz? Varlıkları ihraç edebilir, şarap satın alabilir, otellerde (50.000’den fazla lokasyonda) kalabilirsiniz. Günlük bazda milyarlarca dolar değerinde ADA hareketi… Ethereum’un aksine, onunla oy bile verebilirsiniz …”

Charles Hoskinson’dan Altcoin Lideri Ethereum için “ölmekte olan tekel” benzetmesi!

Hoskinson’ın paylaştığı videonun çoğu, Ethereum’un eksiklerini ortaya çıkarmaya adanmış gibi görünüyor. Hoskinson, Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunlarına dikkat çekiyor. Ve bunu “ölmekte olan bir tekel” olarak tanımlıyor.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, dördüncü en büyük kripto para birimi olan Cardano, yazı yazarken yüzde 8’in üzerinde bir artışla 2,36 dolardan işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 77,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Instagram‘dan ve Twitter‘dan takip edip, soru sorabilirsiniz. Sizlerle iletişim kurmaktan keyif duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir