Kripto Borsası Haberleri

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcılarına Özel Trading Yarışması

Bybit, kullanıcılarına kripto varlıklarla işlem yapabilecekleri, kullanıcı deneyiminin üst düzeyde olduğu bir işlem deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Kullanıcılarının kripto varlıklarla işlem deneyimini üst düzeye çıkarma yolunda “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, kullanıcılarını ödüllendirmek için yaptığı kampanyaları ve verdiği ödüllerle de kullanıcılarına seviye atlatıyor. Bybit son olarak Türkiye’deki kullanıcılarına özel “Trading Yarışması” etkinliğini duyurdu.

Trading Becerilerinizi Tüm Kripto Alemine Gösterin

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trading Yarışması için kayıtlar, 8 Mart 2022 saat 20.00’de başlayacak ve 30 Mart 2022 saat 20.00’e kadar sürecek.

Trading Yarışması, 14 Mart 2022 saat 20.00’de başlayıp 1 Nisan 2022 saat 20.00’de sona erecek.

Trading yeteneklerinizi bireysel ya da takım olarak ispatlamak ve 18.000 USDT değerindeki ödül havuzundan payınızı almak için acele edin!

Trading yarışmasına takım olarak mı katılmak istiyorsunuz? 

Trading Yarışması’na etkinlik sayfasında [Blog Link] yer alan formu [Form Link] doldurup takım olarak katılabilir ve yine etkinlik sayfasında [Blog Link] yer alan formu [Form Link] doldurarak takımınıza yeni bir takım arkadaşı ekleyebilirsiniz.

Trading yarışmasına bireysel olarak mı katılmak istiyorsunuz? 

Bireysel yeteneklerinize güveniyorsanız ve bu konuda iddialıysanız etkinlik sayfasından [Blog Link] bireysel olarak Trading Yarışması’na da katılabilirsiniz.

18.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu!

En yüksek Kâr/Zarar yüzdesine göre ilk üçe girmeyi başaran takımlar 8.000 USDT değerinde çekilebilir ödüllerin olduğu ödül havuzunu paylaşacaktır.

Takım yarışması kapsamında Vadeli İşlemler’de tüm işlem çiftlerinde 10.000.000 USDT değerinde işlem hacmine ulaşan tüm takımlar, 2.000 USDT değerinde trade ödülünü paylaşacak.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trading Yarışması etkinliği ile ilgili “Hüküm ve Koşullar”ı ve etkinliğe ilişkin diğer detayları incelemek için etkinlik sayfasını [Blog Link] ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir